Vision Kofferdam Klammer #12A Svart 1 stk VS3052-12A
Produktnr.:
244575
Prod.vnr.:
VS3052-12A
Lager
Bestillingsvare - Ingen retur
På lager
Varen er tilgjengelig på lager
Få igjen på lager
Varen er tilgjengelig på lager men kun med et lite antall. Ta kontakt om du har spørsmål.
Bestillingsvare - Ingen retur
Relaterte produkter
Vision Kofferdam latex mint 60 stk Svart
Merke ASA Dental s.p.a.
Produktnr. 244573
PROFIN Diamant-Spiss EVA LTA-S75 Gull/liten 75my 1 stk
Produktnr. 07579
Bioclear Black Triangle Matriser Store Gule  20 stk
Merke Bioclear Matrix Systems
AccuDose® TriPack
Merke Centrix Inc.
AccuDose® TriPack
Polydentia Holz interdental trekiler Grønn 13 mm 100 stk
Merke POLYDENTIA SA
Apis Matriser 25 mm 6 stk
Merke Apis-Dental
Apis Matriser 25 mm 6 stk