Vision Kofferdam Klammer premolar #13A Svart 1stk VS3052-13A
Produktnr.:
244576
Prod.vnr.:
VS3052-13A
Lager
Bestillingsvare - Ingen retur
På lager
Varen er tilgjengelig på lager
Få igjen på lager
Varen er tilgjengelig på lager men kun med et lite antall. Ta kontakt om du har spørsmål.
Bestillingsvare - Ingen retur
Relaterte produkter
Adaco Stålstrips  6 mm. enkelsidig 12 stk.
Merke COLTENE WHALEDENT
Produktnr. 222979
Hawe trekiler 829/05 1000 stk Turkis Mini
Merke Kerr
Produktnr. 48394
Horico stålstrips dobbelsidig medium 4 mm 12 stk
Merke HOPF, RINGLEB & CO.
Palodent V3 EZ Coat seksjonsmatrise 50 stk 7,5 mm
Merke DENTSPLY DeTrey GmbH